Web Tasarım Hizmeti mi Aradığınız?

Bir web siteniz yok ya da var olan web sitenizden memnun değilseniz şu sıralar bunun için araştırma yapıyor olmanız lazım. Öncelikle bir web siteniz yok ise hemen bir web siteniz olması gerekliliğini belirtelim. 

Web siteniz var ve bu web sitesinden memnun değilseniz, memnun olmadığınız nedenleri de şöyle listeleyebiliriz:

  • Google'da çıkmıyorum
  • İçerik güncelleme ve ekleme çok zor
  • Sitem çok yavaş
  • Destek alamıyorum

Yeni sitenizi yaptırırken şunlara dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim:

SEO Uyumu

Web sitenizin altyapısı SEO uyumlu olmalıdır. Web sitenizin mobil uyumlu olması, hızlı açılması, gereksiz kodları barındırmaması bir SEO altyapısıdır. Ek olarak site url'leri Google tarafından istenilen şekilde üretilmelidir. Buna da akıllı urller denir. Örneğin "Web Sitemiz Yenilendi" sayfasının urlsi: www.domain.com/web-sitemiz-yenilendi gibi olması çok çok önemlidir. Ek olarak sitenizde otomatik güncellenen site haritası olması (sitemap.xml) SEO açısından oldukça önemlidir.

İçeriğinizi Kolayca Güncellemeli ve Yenisini Eklemelisiniz

Web sitenize ait bir yönetici arayüzü olmalı ve bu arayüz ile web sitenize yeni içerikler ekleyebilmelisiniz. Artı olarak istediğiniz zaman eski içeriklerinize tek tıklama ile ulaşabilmeli ve güncelleme yapabilmelisiniz. Web sitenizin içeriğinin kontrolünün tamamen sizde olması SEO çalışmalarında size çok fayda getireceğinden web sitenizin trafiğinin artmasına da katkı sağlayacaktır.

Türkiye Merkezli, Kaliteli Altyapı Seçimi

Web sitenizi barındıracağınız sunucunun merkezini mutlaka öğrenin. Bu sunucunun Türkiye'de barındırılması web sitenizin hızı için çok çok önemli. Web siteniz ne kadar hızlı ise trafiği o kadar çok olacak ve ziyaretçi memnuniyeti daha yüksek olacaktır.

Teknik Destek Çok Önemli 

Web sitenize altyapı sağlayan firmadan teknik destek alabilmeniz diğer önemli bir konu. Web siteniz için bir işlem yapmanız gerektiğinde ve bunu kendiniz halledemediğinizde altyapı sağlayıcınız size hızlı bir şekilde destek veriyor olmalıdır. Ne kadar hızlı destek alırsanız web sitesi üzerinde yapmak istediğiniz işlemleri daha hızlı yaparsınız.

Eğer bir web tasarım firması arıyorsanız ve kararsız iseniz bize ulaşabilirsiniz, sizi en hızlı şekilde son teknoloji, SEO uyumlu bir web sitesi sahibi yapabiliriz. 

Telefon: 0(312) 963 15 01

Yorumlar :
Web Tasarım Ankara Ekibi, 2020-04-27 00:36:07 tarihinde yazdı:
Ayhan Bey Merhaba, 0(312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Ayhan Ekici, 2020-04-27 00:34:35 tarihinde yazdı:
Ben tarım üreticiyim, web sitesi yapmak istiyorum, nasıl yardımcı olabilir siniz?
Ad ve Soyad
Yorumunuz