Kendinizi Unutturmayın, Web Sitenizi Kullanın!

Dünya çapında bir olağan üstü durum yaşıyoruz ve hepimiz evlerimize kapandık!

Belki de 100 yılda bir olacak olaya denk geldik ve tarihe tanıklık ediyoruz. Elbette bugünler geçecek ve eski günlerimize bir gün geri döneceğiz. 

Peki, evimizde zaman geçirirken işimize yatırım yapabileceğimizi hiç düşündünüz mü?

Evet, evde vakit geçirirken işimizi de bırakmamamız gerekli. Satışlarınız ya da üretiminiz durmuş olabilir ama 1-2 ay sonrası için yatırım yapmak elinizde. Bu süreçte müşterilerileriniz ile iletişim içerisinde kalmak, etkileşim almak sizin için çok çok önemli. Bunun için günde 1-2 saat web sitenize ayırın ve içerik üretmeye çalışın. Satış amacı olmayan, faydalı bilgiler içeren içerikler oluşturun. Sosyal medyadan kopmayın ve işletmenize ait hesaplardan bu içerikleri paylaşın.

Müşterileriniz sizi unutmasın 

Eski müşterileriniz sizi unutmasın ve onlarla etkileşim içerisinde kalmaya devam edin. 2-3 ay sonra sizi hatırlamaları oldukça önemli. Şu an ticari faaliyetlerde bulunmamanız sizin adınıza önemli ancak 3-4 ay sonrasındaki ticari hareketlerinize şimdiden adımlar atmak sizin adınıza daha da önemli.

Üretin!

İşinizi bir an bile olsa bırakmayın. Devamlı düşünün ve işiniz için neler yapabilirsiniz hepsini bir kağıda dökün ve uygulayın. Günlük olarak işinize zaman ayırın ve daha önce yapmadığınız şeyleri uygulamaya çalışın.  

İhmal ettiğiniz web sitenizi harekete geçirin

Yıllardır ilgilenmediğiniz bir web siteniz var gibi...

İnternette amaçsızca gezmek yerine, bu web sitesi üzerine bir kaç saat kafa yorun ve bu web sitesini içeriksel olarak canlandırın. İnanın bu size çok fayda sağlayacak...

Herşey normale dönene kadar web sitenizi iyileştirebilirsiniz ve bu web sitesi ile yeni müşteri ve kaynaklar edinebilirsiniz. 

Web sitenizi maksimum derecede kullanın, interaktif olun ve insanlara ulaşın. İnsanlarla iletişim halinde kalmanız bir kaç ay sonra size çok büyük faydalar sağlayacaktır.

Eğer web siteniz yok ise ve yeni bir web sitesi ihtiyacınız varsa bize ulaşın:

0(312) 963 15 01

1-2 gün içerisinde, sizi bekletmeden sizi web sitenizi hazırlayalım.

 

20/04/2020

 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz