Ana Sayfa  

Web Siten Mutlaka Senin Tarafından Yönetilebiliyor Olmalı

Web siteleri dinamik ve statik olmak üzere iki şekilde yapılandırılabilirler. Statik siteler geçmişte sık olarak kullanılsa da yapılandırma olarak her bir sayfanın tek tek uğraş gerektirmesi sebebiyle kullanışlı değillerdir. Hem vakit hem de emek kaybı yaratırlar.

Özellikle günümüzde gelinen teknolojik noktada statik web siteleri ihtiyaçları hızlı ve kolay çözmede yetersiz kalacaklarından başarısız olurlar.

Dinamik web sitelerinin ise yönetiminin sağlanması için kullanımı kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli muhakkak olmalıdır.

Bir web sitesinin Google tarafından bulunabilmesi ve indeklemede üst sıralara gelebilmesi için doygun bir içeriği olması ve belli aralıklarla güncellenmesi gerekmektedir. Bir web sitesinin ilk yapım halinde yıllarca, aylarca kalması hem kurumsal prestij hem de sitenin devamlılığı açısından olumsuz bir durumdur. Bu sebeple her zaman firma web sitesinin yeni ve güncel bilgilerle donanımlı olması gerekmektedir.

Web sitelerinde bu donanımı sağlamak için de mutlaka bir içerik yönetim paneli olması ve bu panel kontrolünün de site yetkililerinin elinin altında bulunması gerekir. Sektörel haberler, firmaya ait bilgiler, içerik geliştirmek için yapılacak tüm eklentiler kullanıcı dostu bir panel sayesinde kolaylıkla eklenebilir. Böylelikle bir web sitesi her zaman güncel ve doğru içeriklere sahip olabilir.

Clouds Web, kullanıcı dostu ve mobil cihaz uyumlu yönetim paneliyle, sadece bilgisayar değil cep telefonları ve tabletler üzerinden de, yani internet erişimi olan her yerden yönetilebilir. Böylece sitendeki ziyaretçilerin hiç bir gelişmeyi kaçırmamaları için her yerden içerik ekleyebilirsin :)

Kaynak: http://www.clouds.com.tr/web/website/web-siten-mutlaka-senin-tarafindan-yonetilebiliyor-olmali,82