Ana Sayfa  

Sinem Kolbakır

Ankara'nın önde gelen diyetisyenlerinden Sinem Kolbakır web sitesini Clouds Web ile oluşturdu.

Mobil uyumlu, responsive altyapıya sahip web sitesi, kaliteli ve etkileyici görseller ile ön plana çıkmakta.

sinemkolbakir.com.tr

Bizim için ne demişler?

Öncelikle, İNAJANS'ın bu işi iyi yaptığını ve öncelikli tercih olduğunu, tesadüfen internette araştırma yaparken gördük, eğer bu konuda bir şey arıyorsanız ve karşınıza ilk sırada bir ajans çıkıyorsa bu bile amacımıza ulaşmada bize ne denli yardımcı olabileceklerinin göstergesiydi.

İrem Hanım ile görüştük, isteklerimizi ve amacımızı anlattık... Tam söyledikleri zamanda, tam da kafamızdaki siteyle kısa bir sürede tekrar karşımıza çıktılar. Anlatılanı ve istenileni bu kadar hızlı ve tam olarak veren, maddi beklentilerini 2. planda bırakarak önceliği müşteri memnuniyetine tanıyan, gerçekten çok yaratıcı insanların elinden ve deneyiminden çıktığı gayet açık olan bir hizmet sunan, gerçekten profesyonel, ama bir o kadar da samimi ve sıcak insanlar...

Bu konuda en önemli ihtiyaçlardan bir diğeriyse, site hazırlanması ve teslimi sonrasında gösterilen ilgi ve hizmettir. Ne zaman bir sorun yaşasak, bir istek veya bir değişim gerekliliği hissetsek bir telefon veya mail aracılığıyla ulaşabildiğimiz insanlar olmaları, her zaman da bu hizmetin devam edeceğini hissettirmeleri gerçekten her meslek dalında olduğu gibi bu konuda da önemli. Kitlelere ulaşmamızda, tanınmamızda, çok kısa bir sürede güvenilir ve kabul edilir bir diyet merkezi olarak sayılmamızda kesinlikle hazırladıkları internet sitesiyle İNAJANS'ın rolü büyüktür.

Çünkü tam istediğimiz havayı ve tarzı çok başarılı bir şekilde hayata geçirdiler.

Kendilerine huzurlarınızda da teşekkür ve sevgilerimizi sunuyor, gerçekten hakettikleri bu başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Dyt. Sinem KOLBAKIR